Poprvé letos na Barování!

14.1.2015

První letošní Barování připadlo dost neprakticky na středu ;-), ale na kvalitě mu to nijak neubralo.
Zcela netradičně jej zahájil Jan Smigmátor a spolu a Markétou Smejkalovou hráli, zpívali a dlouze jamovali.

Po tomto netradiční úvodu nastoupil kmenový moderátor Filip Rajmont, aby publiku představil své skromné JÁ ;-). 
Povyprávěl svou veselou novoroční příhodu z policejní stanice, kterou zažil díky nechtěnému odcizení tašky svého kolegy P.M. Příhoda je vynikající, konec ještě lepší- předčítání z policejního protokolu přinutilo diváky k slzám (smíchu).
Dále byly samozřejmě na pořadu politické glosy, kde je velmi populární postavou zejména pan prezident, ale špatně si nevede ani Tomio, který zaujal především svým projevy o rasové čistotě.

Paní ředitelka Sandra Nováková přišla zazpívat v tričku s pravdivým nápisem NOT JUST A PRETTY FACE :-) a vyšvihla duet s Filipem.
Adam Vopička své vystoupení uvedl zajímavou větou, že "nálada musí jít dolů, aby mohla gradovat!"... S Terezií Kovalovou se na jeviště vrátil opakovaně- Calm Season znějí dobře!!!
Štěpán Klouček vsadil na světovou klasiku- díky starým dobrým Beatles rozezpíval sál :-)Naprosto úžasnou bytostí, na kterou se pokaždé těším, je Věra Nerušilová. Když se rozhodla zpívat Gerschwinův Summertime, proběhly vtípky typu, že Gerschwinovi osobně radila, jak to má hrát... :-) - ono se to nezdá, ale ono Věře bude v dubnu krásných a kulatých... hodně let.
Za klavírem Vašek Tobrman- skvělý zážitek!
 Sandra s Filipem zazpívali ještě jednou- tentokráte francouzsky! Tak to bylo pěkné, o sado-maso lásce :-)
Premiérovým objevem večera byla Alice Bonde


Nejpočetnější a nejhlučnější skupinou večera byl bezpochyby Cirkus Problem! 
Ti se také postarali o velmi živý závěr a strhli k tanci  diváky i organizátory.

Jako vždy i tento díl Barování nabídl hostům originální koláž všechmožných žánrů hudby, v příjemném prostředí Malostranské besedy- u svíčky a sklenky něčeho dobrého se to poslouchá... ;-) 

Těšíme se na další vydání tohoto měsíčníku!! :-))
2 komentáře:

Anonymní řekl(a)...

Wlčice, mám dilema jak pozdravit, dobrou noc zavání loučením a já začínám psát...
nebudu kazit toto hudební okénko politikou, ale jelikož je syn asperger v běžné ZŠ a jistě víte, na co narážím, jen zacituji Foresta Gumpa:"Pro hlupáka každý hlupákem".
Ta Vaše Barování ráda čtu/poslouchám, při hudbě krásně vypínám a sním...
Magda

Wlcice řekl(a)...

Integrační okénko bude až v únoru, pan prezident ráčil tento výrok proníst právě toho 14.1.- takže zprávy jsme slyšeli až ráno- myslím, že F.R. mu to nedaruje!