Volebně laděné BARování

25.10.2013

Příspěvek se postupně doplňuje a upravuje ;-) -  neb majitel blogu je v časové tísni a zároveň v povolební depresi....

Páteční Barování ... 

... bylo vtipné a humornými scénkami nacpané, přesto hodně smutné a chvílemi drsně filozofické, bylo spravedlivě politické- to proto, že zasloužené kritiky se dostalo všem politickým stranám, bylo plné parodií, satiry a úžasných hostů....

Večer měl tentokrát předem dané téma: volby, politické strany a jejich představitelé a volební kampaň. 
Zamyšlení nad tím, na co všechno jsou voliči - bohužel úspěšně!!-  lákáni.
Večer byl nabitý- jak v hledišti, tak na jevišti. Zajímaví hosté, improvizovaná i dokonale připravená vystoupení- za každým následovaly nadšené ovace publika.

Tak alespoŇ letmo pár ukázek:

Cesta- hit skupiny Kryštof v provedení Romana Tomeše a Štěpnána Kloučka:
Herečka  Denisa Nesvačilová zpívá na Barování celkem pravidelně- dnes překvapila písní Goodbye my almost lover:
Aktuální  70. narozeniny Václava Neckáře připomněl Petr Kutheil písní zamilovanou: Kdo vchází do tvých snů, má lásko... tu přece všichni zanjí, a tak se zpívalo sborově ;-)Poměrně velkou část večera tvořil "blok levicových písní" a na jevišti se objevila i Bára Basiková. Bára  je dáma a umííí! .. a ještě se tváří "jakože nic" ;-)
Neřízená střela Věra Nerušilová a Filip Rajmont si levicově vyhrnuli rukávy
Účinkující na rozloučenou zazpívali hromadně- volební agitku pro ty, kteří si volby nechali až na sobotu- aby se ještě důkladně zamysleli nad tím, jaký lístek do urny vhodí.
Sandra Nováková si k tomuto vystoupení  oblékla předepsaný cvičební úbor z let socialismu. I tahle sexy kočka s dokonalou postavou v něm vypadala otřesně. Chudinky my, co jsme jej na ZŠ musely oblékat pravidelně - strašné vzpomínky :-((Díky  Sandře i Filipovi  a všem účinkujícím za další skvělý večer. Tentokrát asi organizačně ještě náročnější.

Nakazili jsme svou barovací vášní už tolik kamarádů (i z daleka dojíždějících- sláva službám RegioJETu), že tvoří už minimálně třetinu publika  :-) Takže se teď vídáme pravidelně a ještě nám k tomu dobře hrajou :-)

Lístky na 22.listopadu už samozřejmě máme, přebytky jsme si právě povyměňovali u baru a těšíme se strašně moc!! :-))

5 komentářů:

Hanna 6 řekl(a)...

Děkuji za zlepšení nálady, Bára je skvělá. příbíráte ještě další návštěvníky BARovaní? Popř. kde najdu více informací.? Děkuji Hanna

Wlcice řekl(a)...

Jasně, my jsme přátelská a otevřená skupina. Kdo s námi vydrží, je vítán :-)
Více info se najde na webu malostranské besedy v sekci program -http://www.malostranska-beseda.cz/cs/klub/program/v-nejblizsi-dobe.html
Pak už jen ulovit lístky a o několik hodin dobré zábavy je postaráno! ;-)

Hanna 6 řekl(a)...

Děkuji, dobrou

Lucka řekl(a)...

tak já budu mít Barování až na víkend.. ale už se těším :)

Aranel na cestě.... řekl(a)...

Tohle Barování bylo mimořádně povedené. Myslím, že za tím byla spousta práce s přípravou...Sandřiny trencle a Filip byl nepřekonatelný...prostě za vodou :o)))
Máš skvělá videjíčka...znárodnila jsem :o)))