Vzpomínky zůstanou...

23.1.2013

 Pro jednoho kluka, kterému byl čas žití vyměřen na necelých 16let ...


 
Hlubokou soustrast všem blízkým a kamarádům, kteří v něm ztrácejí skvělého parťáka, baviče a společníka a především syna. Je mi to líto- o to víc, že vím, čím vším člověk prochází... a přesto nedokážu slovy vyjádřit ty pocity smutku, beznaděje, které v takovou chvíli člověka zcela pohltí....R.I.P., Stáníku... nikdy nezapomeneme!

13 komentářů:

Aranel na cestě.... řekl(a)...

Když otevřu tvůj štítek s názvem "smutno je mi" nemůžu se bránit a je smutno i mě. Přeji rodičům úpřimnou soustrast

Miška řekl(a)...

Stačilo mi "jen"otevřít blog a Tvůj článek mi vehnal slzy do očí :-(.
Rodičům,sourozenců vyjadřuji co nejupřímější soustrast.Je mi to líto.

Andrea Benešová řekl(a)...

To asi nejde vyjádřit, jak jim musí být..nedokážu si to vůbec představit:-((

Anonymní řekl(a)...

Velmi bolestné. Upřímnou soustrast rodině a všem blízkým.

Lucka řekl(a)...

Rodině přeju upřímnou soustrast.

Je mi to moc líto.

Jindřiška Mendozová řekl(a)...

Upřímnou soustrast rodině. Také jsem dnes na blog dávala post, který bych nejraději nedávala vůbec. Nějak příliš mnoho smutných zpráv za poslední dny.Snad se brzy dočkáme lepších.
Jindra z z-kultury-i-nekultury.blogspot.com

Iva řekl(a)...

Rodinu jsem neznala a přesto to zabolí. Je mi to líto.
Předpokládám, že je potkalo něco podobného jako vás, proto i tobě Wlčice a tvým blízkým hodně sil. Vím jaké to je, když se to vrací. Někdy se to ustát dá, ale někdy je to na ....Držte se.

Marcela řekl(a)...

My z druhého břehu víme,že tohle všechno je na houby.Dál plyne život jako by nic....Bylo mi z toho vždy špatně,měla bych v tom umět chodit,ale...
Tak snad jen,nejste v tom sami,a přitom Vám nemá kdo a jak pomoci.

Anonymní řekl(a)...

Všem zde u Markéty na blogu děkuji. Bohužel spojovalo nás to, co je zákeřná nemoc SMA. Mohli jsme být jakkoliv připraveni. Bohužel, nebyli. Stáníkovi při jeho nesmírném elánu, neskutečných plánů nám nějak uniklo, jak on sám to ve svémm srdíčku nosí a jak moc dobře ví, co slovo "SMRT" znamená. POprosím Markétu,jestli bude tak moc hodná, kdyby bylo možné sem napsat to, co vytvořil, neboť není chvíle, kdy jeho slova nečteme a abychom si uvědomili tu vážnost a pravdivost, k tomu nás muselo dovést až to poslední. Jeho odchod a loučení s ním.

Anonymní řekl(a)...

Upřímnou soustrast celé rodině.
Vlaďka

Anonymní řekl(a)...

Upřímnou soustrast rodině. Jsem máma dvou SMA dětí..

Wlcice řekl(a)...

ano, na dovysvětlenou- Stáník měl stejnou DG jako Majda. Byli narozeni ve stejném roce. S maminkou jsme se seznámily právě díky DG dětí, ale je pár lidí, s nimiž jsme zjistili, že nás spojuje něco víc než nepříznivá anamnéza... naše komunita funguje myslím dobře, sdílíme chvíle radostné- i bolestné. číst si o tom-to je asi užitečné, ale žít to, to je mnohdy dost o něčem jiném... snad to společně zvládnem! zítra je poslední rozloučení. :-((

LenkaS řekl(a)...

Upřímnou soustrast rodině..