Bukovanský mlýn

26.5.2013

 Z dáli viditelný větrný mlýn na kopci je dominantou celého komplexu ubytovacího a rekreačního zařízení. Ačkoli se tváří jako ze starých časů, stojí zde teprve od r.2004. Stylově zařízená restaurace,


 ve které se nekouří :-) ... slovácká mluva nám chvílemi způsobovala lehká nedorozumění ;-)

 
A stylově se servírovalo i výborné jídlo! I počtení v jídelním lístku bylo místy tajemné...bukovanský cifruňk nebo laty nacpané husíma játrama ... na to jsem neměla odvahu ;-)


Hosté mohou být ubytováni v takových úhledných domcích. Všude čisto a upraveno!


Pro vyžití dětí se nabízí trampolína, malá kozí farma, pro horké dny bazén ...a taky minigolf, jehož 18drah jsme jako tým pokořili :-)

Krásný výhled do krajiny... v dálce Kyjov a v těsné blízkosti samozřejmě vinohrad ;-) Do mlýna lze jít na exkurzi. Vystoupat až nahoru a kochat se vyhlídkou do kraje - to jsme si nechali na příště :-) 
Ale i tak jsme se tu měli parádně!!
 

1 komentář:

toffo řekl(a)...

Je tam moc, moc krásně, máme nedaleko kamarády, ale neměli jsme štěstí, když jsme chtěli poobědvat, bylo narváno. Místní dialekt je občas opravdu k nedorozumění, kamarádova malá holčička se nám diví a směje, co je to omáčka, aha máčka vlastně, a co je to umýt se aha okúpať :-D Jezdíme na vinobraní do Bzenca :-) M.